Pie ceturtā panākuma pēc kārtas Latvijas Florbola Čempionāta 1.līgā tikusi “FK Saulkalne” komanda, kas vakar mājās pārspēja “FK Madona” komandu ar rezultātu 7:6. 20.sekundes līdz pamatlaika beigām uzvaras vārtus izdevās gūt “FK Saulkalne” spēlētājam Kārlim Baronam. Pašlaik “FK Saulkalne” austrumu konferencē atrodas 1.vietā ar 11 punktiem.

“FK Saulkalne” komanda spēli sāka divās maiņās ar vārtsargu Pēteri Stepīti, toties trenera postenī vakardienas spēlē atradās Zintis Stabiņš.

Mūsējiem līdzīgi kā iepriekšējā spēlē izdevās gūt trīs ātrus vārtus perioda sākumā, kas deva pārsvaru 3:0, pie vārtiem tiekot Kārlim Baronam, Kristam Bitenbinderam un Emīlam Skrodelim. Pirmā perioda beigās “FK Madona” iemeta vienus vārtus, noslēdzot spēles pirmo trešdaļu ar rezultātu 3:1.

Otrā perioda sākumā mūsējie guva ceturtos vārtus šajā spēlē panākot 4:1, pie pirmajiem vārtiem Latvijas Florbola Čempionāta 1.līgā tika Kārlis Zaremba. Turpinājums gan padevās veiksmīgāks “FK Madona” komanda, trīs arpus minūšu laikā tika zaudēti trīs bezatbildes vārti un rezultāts jau bija 4:4. Periodu mūsējiem izdevās noslēgt uz pozitīvas nots, otros vārtus sezonā izdevās gūt jaunajam Raivim Ērentrautam. Otrais periods noslēdzās 5:4.

Trešā perioda sākumā madoniešiem atkal izdevās izlīdzināt rezultātu, tomēr spēles turpinājumā mūsējie jau atkal bija pa vieniem vārtiem priekšā Madonas komandai, vārtus gūstot Edmundam Lauvam. “FK Madona” neapstājās un gāja uz priekšu, kas ļāva jau trešo reizi šajā mačā izlīdzināt rezultātu 6:6. 20.sekundes līdz pamatlaika beigām uzvaru mūsējiem atnesa Kārlis Barons, kas saņēma fantastisku piespēli no Emīla Skrodeļa.

Mūsējie izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas šajā sezonā un šobrīd ar 11.punktiem ir 1.vietā Austrumu konferencē. Toties Kārlis Barons, Krists Bitenbinders un Emīls Skrodelis ir starp pieciem rezultatīvākajiem spēlētājiem 1.līgā pašlaik.

Nākamo spēli mūsējiem pēc kalendāra paredzēts aizvadīt 24.oktobrī  Igaunijā pret vietējo “Jogeva SK Tahe/Olivia” komandu, bet skatoties pēc situācijas abās valstīs, spēle visticamāk tiks atcelta. Tas vien nozīmētu to, ka mūsējie spēli varēs aizvadīt tik 30.oktobrī mājās pret Ogres “FK Metēji” komandu.

 

 

 

Aktuāli

AKTUĀLU PAZIŅOJUMU ŠOBRĪD NAV

Sponsori & sadarbības partneri

Facebook