Pagājušajā nedēļā pie trešās uzvaras šajā sezonā tika “FK Saulkalne” florbolisti, kas viesos pārspēja Cēsu “Lekrings-1” komandu ar rezultātu 9:8. Pašlaik Saulkalnes florbolistus ar 8. punktiem Austrumu konferencē ir 1.vietā.

Mūsējie pagājušajā nedēļa aizvadīja otro spēli izbraukumā, dodoties uz Cēsīm. Saulkalnes komanda spēlio aizvadīja trīs maiņās ar diviem vārtsargiem. Vārtos stājās Artis Štrovalds.

Pirmais periods mūsējiem iesākās lieliski, tika gūti trīs ātri vārti, kas ļāva atrasties vadībā ar 3:0. Pirmos vārtus Latvijas Florbola Čempionāta 1.līgā guva divi komandas jaunie spēlētāji Raivis Ērentrauts un Dans Dubrovskis. Tomēr perioda turpinājumā “Lekrings-1” uzspieda savu spēli un spēja izlīdzināt rezultātu. Pirmais periods noslēdzās 3:3.

Otrajā periodā “FK Saulkalne” veica vārtsargu maiņu, vārtos pirmo reizi Latvijas florbola čempionāta 1.līgā stājoties vārtsargam Kristapam Vērdiņam. “Lekrings-1” otrā perioda sākumā guva divus ātrus vārtus panākot 5:3, tā rezultātā vārtos atkal nācās stāties Artim Štrovaldam. Mūsējiem izdevās atgūt perioda turpinājumā vienus vārtus, precīzam esot Tomam Eisleram. Pēc tam abas vienības apmainījās ar vārtu guvumiem, mūsējiem precīzs bija Edmunds Lauva. Otrais periods noslēdzās 5:6 par labu cēsiniekiem.

Trešais periods sākās labāk mūsējiem, jo tika gūti divi bezatbildes vārti, abus gūstot komandas rezultatīvākajam spēlētājam Kārlim Baronam, kurš panāca 7:6 par labu mūsējiem. Pēc tam divu minūšu laikā “Lekrings-1” florbolisti atkal atguva pārsvaru, panākot 8:7 par labu. Ar to viss nebeidzās, ar hat-trick izdevās atzīmēties Kārlim Baronam, kurš izlīdzināja spēles rezultātu. Divas ar pusminūtes līdz spēles beigām uzvaras vārtus izdevās gūt Kristiānam Rūdolfam Priedem, kurš arī tika atzīts par spēles labāko spēlētāju. Uzvara 9:8 un saglabāta 1.vieta Austrumu konferencē.

Nākamo spēli mūsējie aizvadīs 9.oktobrī mājās pret “FK Madona” komandu.