Pagājušās nedēļas nogalē pie otrā panākuma sezonā izdevās tikt “FK Saulkalne” florbolistiem, kas mājās pārspēja “FK Valka/IGLA” komandu ar rezultātu 7:6. Par spēles varoni atkal var nosaukt mūsu uzbrucēju Kristu Bitenbinderu, kuram jau otro spēli pēc kārtas četri punkti. Par labāko mūsu rindās tika atzīts vārtsargs Artis Štrovalds.

Mūsējie aizvadīja ļoti labu pirmo periodu, kas noslēdzās ar rezultātu 2:0. Pie precīziem metieniem izdevās tikt Kristiānam Rūdolfam Priedem un Kārlim Baronam.

Otrais periods labāk sākās viesu komandai, jo Valkas komandai izdevās izlīdzināt rezultātu. Otrā perioda pēdējā minūtē mūsējiem atkal izdevās izlīdzināt rezultātu, pie pirmajiem vārtiem šajā spēlē tika mūsu komandas līderis Krists Bitenbinders. Otrais periods noslēdzās 3:2.

Līdzīgi kā otrajā periodā arī trešais periods neiesākās kā cerēts, jo mūsējie pamanījās zaudēt 5.minūtēs trīs vārtus pēc kārtas, kas jau deva rezultātu 3:5 uz tablo. Mūsējie jau pēc dažām minūtēm bija atpakaļ. Vispirms pirmos vārtus sezonā guva Ričards Bringins, bet trīs minūtēs vēlāk Kārlis Barons gūstot savus otros vārtus spēlē izlīdzināja rezultātu, un nu jau uz tablo rādija 5:5. Spēlējot mazākumā mūsējie spēja trešo reizi izvirzīties vadībā šajā spēlē, pie otriem vārtiem tiekot Kristam Bitenbinderam. “Valka/IGLA” komanda neapstājās un līdzīgi kā otrajā periodā spēja izlīdzināt rezultātu – 6:6. Divas ar pus minūtes līdz spēles beigām punktu spēlei ar saucamo hat-rick pielika Krists Bitenbinders, panākot 7:6 šajā spēlē.

Rezultatīvākais mūsu rindās ar četriem punktiem bija Krists Bitenbinders (3+1) un Ričards Bringins (1+3). Bitenbinders ar astoņiem punktiem (6+2) divās spēlēs pašlaik ir rezultatīvākais spēlētājs 1.līgā. Par labāko spēlētāju mūsu rindās tika atzīts vārtsargs Artis Štrovalds, kuram šajā spēlē 33 atvairīti metieni.

Nākamo spēli mūsējie aizvadīs 1.oktobrī izbraukumā pret “CPSS/Lekrings” komandu, kas sezonu sākusi ar diviem zaudējumiem (3:9 pret “Rubene-1 un 0:10 pret “Valmiera/BSS”).

 

 

 

Aktuāli

AKTUĀLU PAZIŅOJUMU ŠOBRĪD NAV

Sponsori & sadarbības partneri

Facebook