Jauno sezonu ar uzvaru Latvijas Florbola Čempionāta 1.līgā uzsākusi “FK Saulkalne” komanda, kas vakar 20.septembrī izbraukumā pārspēja “FBK Valmiera/BSS” komandu papildlaikā ar rezultātu 8:7. Labākais mūsu rindās ar četriem punktiem bija komandas jaunpienācējs Krists Bitenbinders.

Kopumā uz spēli tika pieteikti 18 “FK Saulkalne” spēlētāji, četri no tiem vārtsargi. Komanda visu spēli aizvadīja divās maiņās, un visa spēle vārtos tika uzticēta vārtsargam Pēterim Stepītim.

Pirmais periods aizritēja Valmieras komandas labā. Valmierieši pirmā perioda otrajā daļā spēja izvirzīties vadībā ar rezultātu 2:0. Tā arī noslēdzās pirmais spēles periods.

Otrajā periodā mūsējie aktivizējās, kopumā iemetot četrus bez atbildes vārtus. Precīzi divi metiena Krista Bitenbindera izpildījumā, kā arī pa reizei precīzi bija Kārlis Barons un Emīls Skrodelis. Pēc otrā perioda mūsējie jau atradās vadībā 4:2.

Trešais periods aizgāja kā pa viļņiem. Vispirms otros vārtus spēlē iemeta Kārlis Barons panākot 5:2, tomēr turpinājumā valmierieši atguva divus vārtus, samazinot vārtu starpību līdz vieniem vārtiem. Mūsējie neapstājās atjaunojot trīs vārtu pārsvaru, tā sauktos hat-trick  sev spēlē nokārtoja Kārlis Barons un Krists Bitenbinders, panākot 7:4 mūsu labā. “FBK Valmiera/BSS” neapstājās un tomēr spēja atgūt trīs vārtu starpību, kas ļāva izlīdzināt spēles rezultātu. Valmierieši 7:7 panāca 16.sekundes līdz pamatlaika beigām.

Papildlaiks ierastā trīs pret trīs vietā, norsinājās pieci pret pieci. 49.sekundes vien bija nospēlētas, kas mūsējiem izdevās gūt uzvaras vārtus. Uzvaras vārtus izdevās gūt komandas debitantam Tomam Eisleram. Uzvara 8:7 un divi izcīnīti punkti.

Par labāko spēlētāju mūsu rindās tika atzīts Krists Bitenbinders, kuram šajā spēlē četri punkti (3+1). Spēlē pie trīs punktiem izdevās tikt Kārlim Baronam (3+0) un Emīlam Skrodelim (1+2). Toties mūsu vārtsargam Pēterim Stepītim 29 atvairīti metieni (80.56).

Nākamo spēli mūsējie aizvadīs 25.septembrī mājās pret “Valka/IGLA” komandu. Spēles sākums plkst. 20:00.