Pagājušajā nedēļas nogalē vienpadsmit “FK Saulkalne” spēlētāji pārstāvēja Salaspils novadu Pierīgas spēlēs florbolā. Sešu komandu konkurencē mūsējie izcīnīja augsto 2.vietu, piekāpjoties finālā spēcīgajam Stopiņu novadam, kuras sastāvu veidoja Elvi florbola līgas vienība “Oxdog/Ulbroka”.

Pirmajā turnīra daļā mūsējie bija ielozēti ar Stopiņu un Ropažu novadu vienā grupā. Pirmajā spēlē mūsējie atzina Stopiņu novada komandu ar rezultātu 0:4, toties otrajā grupas spēlē tika izcīnīta pārliecinoša uzvara pār Ropažu novadu ar rezultātu 7:2.

Tas vien nozīmēja to, ka Salaspils novads ir kvalificējies pusfinālam, pretī stājoties Siguldas novadam. Siguldas novada sastāvu praktiski veidoja vīriešu 2.līgas vienības Inčukalns “Coyote” spēlētāji. Mūsējie spēja izcīnīt uzvaru ar rezultātu 6:3, kas ļāva iesoļot finālā.

Finālā bija jāsatiekas atkal ar Stopiņu novadu. Šoreiz Stopiņu novads uzspieda mūsējiem vēl lielāku presingu, kas lika zaudēt finālā ar rezultātu 1:9.

Mūsu komandā rezultatīvākie bija pirmās maiņas uzbrucēji Kārlis Barons, Emīls Skrodelis un Kristiāns Rūdolfs Priede. Rezultatīvākais spēlētājs komandā bija Priede ar 10 punktiem (6+4).

Salaspils novada komandā startēja Ēriks Jarockis, Kristaps Vērdiņš, Toms Eislers, Kārlis Barons, Reinis Barons, Emīls Skrodelis, Jurijs Fedulovs, Kristiāns Rūdolfs Priede, Dans Dubrovskis, Kristaps Tauriņs un Edmunds Lauva.

Pirmo spēli “FK Saulkalne” florbolisti aizvadīs  20.septembrī izbraukumā pret “Valmiera/BSS” komandu.

 

 

 

Aktuāli

AKTUĀLU PAZIŅOJUMU ŠOBRĪD NAV

Sponsori & sadarbības partneri

Facebook