Šonedēļ mūsējie noslēdza pirmo apli ar uzvaru pār “Leģions/Grobiņa SC” komandu ar rezultātu 14:8. Neskatoties uz to, ka mūsējie bija iedzinējos pēc pirmā perioda ar 3:4. Par labāko spēlētāju mūsu rindās atzina Raiti Ozolu, kurš šajā spēlē tika pie 7 punktiem (3+4).

Pirmo periodu aktīvāk iesāka Grobiņas florbolisti, gūstot vārtus spēles trešajā minūtē. Minūti vēlāk mūsējie izlīdzināja rezultātu, precīzam esot komandas kapteinim Edmundam Lauvam, tie viņam bija jau desmitie vārti šajā sezonā. Spēles turpinājumā Grobiņai atkal izdevās izvirzīties vadībā, un nu jau atkal bijām iedzinējos. Jau pēc 30.sekundēm neizšķirtu panāca Raitis Ozols, gūstot savus pirmos šajā sezonā, kā arī pirmos “FK Saulkalne” rindās. Turpinājumā Grobiņas uzbrucējs Mikus Kažis iemeta divus bez atbildes vārtus un panāca savai vienībai divu vārtu pārsvaru. Periodu mūsējie noslēdza ar vārtu guvumu, pēc Edija Hammera piespēles vārtus guva Patriks Brieže – 3:4 pēc pirmā perioda.

Iesākot otro periodu Grobiņas komanda nopelnīja noraidījumu, un to prata izmantot Edijs Hammers, rezultāts atkal bija neizšķirts. Dažas minūtes vēlāk abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, sākumā “Leģions komanda atguva sev vadību, bet 45 sekundes vēlāk mūsu uzbrucējs Rihards Dainis izlīdzināja rezultātu. Turpinājumā mūsējiem vēl joprojām neizdevās izvirzīties vadībā. Grobiņas komanda, jau piekto reizi šajā spēlē izvirzījās vadībā – 5:6. Pēc šī vārtu zaudējuma tika mainīts vārtsargs mūsu rindās, Edgaru Augstkalnu nomainīja Sandis Venēvics. Pagāja vien 15 sekundes pēc vārtsargu maiņas, kad mūsējie atkal izlīdzināja rezultātu, precīzam esot Raitim Ozolam. Otro periodu mūsējiem izdevās noslēgt ļoti pozitīvi, tika gūti vēl divi vārti, precīziem esot Patrikam Briežem un Markusam Januševskim. Beidzot mūsējiem bija izdevies izvirzīties vadībā. 8:6 rezultāts rādija pēc otrā perioda.

Trešo periodu izdevās mūsējiem aktīvāk sākt, ar “hat-trick” atzīmējoties Raitim Ozolam. Turpinājumā Grobiņas komanda tika pie pēcspēles metiena, ko viņiem izdevās realizēt, panākot 7:9. Tas netraucēja mūsējiem, jo tika iemesti divi bezatbildes vārti, kas ļāva uz tablo rādīt patīkamu 11:7. Precīzi metieni padevās Edijam Hammeram un Arnim Ševeļkovam, kuram tie bija pirmie vārti šajā sezonā. Grobiņa vēl iemeta vienus vārtus, bet tas arī bija viss, mūsējie vēl perioda beigās iemeta trīs vārtus. “Hat-trick” šajā spēlē sev nokārtoja Edijs Hammers, pirmos vārtus sezonā guva Kristiāns Rūdolfs Priede un filigrāni skaistus vārtus iemeta Rihards Dainis. Spēle noslēdzās ar uzvaru 14:8.

Mūsējie pēc pirmā apļa nospēlētajām deviņām spēlēm ar 16 punktiem ieņem piekto vietu Rietumu konferencē. Priekšā Kuldīga, “Latvijas Universitāte”, “RTU Rockets” un Talsi.

Nākamo spēli mūsējie aizvadīs tikai 13.decembrī mājās pret “Talsu NSS Krauzers” komandu uzsākot otro apli šajā sezonā.

Komandas rezultatīvākie spēlētāji pēc pirmā apļa ir Markuss Januševskis ar 18 punktiem (11+7), Edijs Hammers ar 16 punktiem (7+9) un Patriks Brieže ar 14 punktiem (11+3).