Foto: "Ķekavas Bulldogs"  

Piekto sezonas spēli šajās brīvdienās aizvadīja “Saulkalne” florbolisti, kas izbraukumā tikās ar “JeNo” florbolistiem. Pēc ļoti neizteiksmīga pirmā perioda mūsējie piekāpās ar rezultātu 7:12 beigās. Par labāko spēlētāju mūsu rindās atzina Edgaru Zeidleru, kuram šajā spēlē trīs punkti.

 

Pirmais periods izvērtās pēc Jelgavnieku plāna, tika zaudēti divi ātri vārti, kad mūsējie atradās mazākumā. Spēles turpinājumā “JeNo” turpināja dominanci, kopā pirmajā periodā mūsējie ielaida septiņus vārtus. Vienus vārtus mūsējie atguva perioda beigās, precīzs bija Markuss Januševskis. Pirmais periods noslēdzās par labu “JeNo” komandai 1:7.

 

Otrais periods sākās ar noraidījumiem abās vienībās, par rupju spēli noraidījumus saņēma abu vienību spēlētāji, no mūsējiem noraidīts tika Edijs Hammers. Dažas sekundes vēlāk pretinieki saņēma vēl vienu noraidījumu, bet tas nenāca par labu mūsējiem, jo tika zaudēti vairākumā, rezultāts uz tablo 1:8. Spēles turpinājums iezīmējās mūsu labā, jo tika gūti trīs bezatbildes vārti, precīzi bija Edgars Zeidlers, Edmunds Lauva un Edijs Hammers. Rezultāts uz tablo jau rādija 4:8. Turpinājums mūsējiem atkal neaizgāja kā cerēts, sākumā Edijs Hammers nopelnīja divas minūtes par nepareizu grūšanu. Tas beidzās slikti mūsējiem, jo tika zaudēti divi vārti pēc kārtas un rezultāts uz tablo jau rādija 10:4. Turpinājumā mūsējie atguva vienus vārtus, otro reizi izceļoties Edmundam Lauvam šajā spēlē. Perioda beigās 10+2 soda minūtes mūsu rindās saņēma Gatis Egle par nesportisku uzvedību, turpinājumā šis sods iegrozījās nesaprotami.

  

Trešais periods sākās ar Jelgavnieku kārtējiem vārtiem, tika panāks jau 11:5. Tālākā spēles gaita iezīmējās ar Gata Egles iepriekšējo noraidījumu. Egle saņēma spēles sodu 2 un sarkano kartiņu par to, ka bija izstiepis kājas uz noraidītā soliņa, kas izvandīja bortus, šo notikumu pamanīja spēles sekretārs un nodeva spēles tiesnešiem. Visticamāk Eglei nāksies izlaist nākamo spēli. Pēc šiem notikumiem spēle ritēja no vieniem vārtiem uz otriem, līdz to pārtrauca mūsu vienības spēlētājs Patriks Brieže, kurš panāca 6:11. Dažas sekundes vēlāk “JeNo” panāca 12:6, atlicis bija spēlēt 5.minūtes. Spēles beigās mūsējie nopelnīja kārtējos noraidījumus, Edijs Hammers sākumā saņēma divas minūtes par nūjas bloķēšanu, bet dažas sekundes vēlāk 5.minūšu sodu saņēma Markuss Januševskis par rupju spēli. Šie noraidījumi netraucēja mūsējiem iemest, Tomass Zonne atrada Kristeru Januševski, kurš panāca 7:12 spēlējot trijatā. Spēle bija noslēgusies 7:12 par labu “JeNo” komandai. Mūsu rindās par labāko spēlētāju atzina Edgaru Zeidleru, kurš izcēlās ar trīs punktiem.  Mūsu vārtsargs Sandis Venēvics šajā spēlē tika galā ar 29 metieniem.

 

Šobrīd Rietumu konferencē ieņemam piekto vietu ar deviņiem punktiem. Nākamo spēli mūsējie aizvadīs 1.novembrī mājās pret Ķekavas “Bulldogs” komandu plkst 20:00 vakarā.

 

 

Aktuāli

AKTUĀLU PAZIŅOJUMU ŠOBRĪD NAV

Sponsori & sadarbības partneri

Facebook