Šajā nedēļas nogalē “Saulkalne” florbolisti izcīnīja trešo uzvaru šajā sezonā, pārspējot Bauskas vienību “Mēmele/Code” ar rezultātu 6:2. Par labāko spēlētāju mūsu rindās tika atzīts Mārtiņš Jaunzems, kurš šajā spēlē atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem.

Spēli aktīvāk iesāka mūsējie, gūstot vārtus jau spēles 3.minūtē, precīzam esot komandas rezultatīvākajam spēlētājam Markusam Januševskim. Spēles turpinājumā ar 16.sekunžu starpību mūsējie guva vēl divus vārtus šajā spēlē, sākumā Mārtiņš Jaunzems guva vārtus, bet 3:0 jau panāca Markuss Januševskis, gūstot savus otros vārtus šajā spēlē. Perioda turpinājumā abas vienības nopelnīja pa noraidījumiem, mūsu vienība divas minūtes par nūjas bloķēšanu saņēma Tomass Zonne, kurš atgriezās sastāvā pēc vienas spēles izlaišanas. Turpinājumā jau pie noraidījuma tika Bauskas vienības spēlētājs Justs Baltmanis, kurš izcieta komandas sodu par skaitliskā sastāva pārkāpumu. Pirmais periods bija noslēdzies pozitīvi mūsu komandai ar rezultātu 3:0.

Otrajā periodā abas komandas spēlēja piesardzīgu florbolu, it īpaši Bauskas vienības aizsardzībā tas bija manāms. Otrā perioda vidū “Saulkalne” komandai izdevās gūt ceturtos vārtus šajā spēlē, precīzam esot Gatim Eglem, kurš aizvadīja pirmo spēli šajā sezonā. 5.minūtes līdz otrā perioda beigām Bauskas komanda atguva vienus vārtus, Everts Janušauskis bija precīzs pārspējot mūsu vārtsargu Sandi Venēvicu. Otrais periods bija noslēdzies ar to pašu +3 par labu mūsējiem.

Trešā perioda sākumā mūsējie guva piektos vārtus, 5:1 panāca Mārtiņš Jaunzems pēc Gata Egles piespēles, tie bija Jaunzema otrie vārti šajā spēlē un trešie sezonā. Spēles turpinājumā mūsu vienībā notika vārtsargu maiņa, Sanda Venēvica vietā vārtos stājās Ēriks Jarockis. Divas minūtes pēc vārtsargu maiņas, “Mēmele/Code” atguva vienus vārtus panākot 2:5, precīzam esot Jānim Maļinam. 7.sekundes līdz spēles beigām Bauskas vienība saņēma noraidījumu, uz noraidīto soliņu devās Ervīns Zīle. Šīs pēdējās 7.sekundes mūsējie noslēdza uz pozitīvas nots, Edijs Hammers atrada Stefanu Robertu Dimzu, kurš panāca 6:2 šajā spēlē. Tā arī noslēdzās spēle par labu mūsējiem ar rezultātu 6:2. Par labāko spēlētāju mūsu vienībā tika atzīts Mārtiņš Jaunzems, bet pretinieku rindās labākais bija vārtsargs Atis Štrovalds. Mūsu rindās labu spēli aizvadīja Vārtsargs Sandis Venēvics, kurš tika galā ar 17 metiniem.

Mūsējie izcīnīja trešo uzvaru šajā sezonā, četrās aizvadītajās spēlēs. Šobrīd mūsējie kopā ar “Rockets” vienību dala pirmo vietu Rietumu konferencē. Nākamo spēli mūsējie aizvadīs 26.oktobrī izbraukumā tiekoties ar “JeNo” vienību.