Vakar Liepājas Olimpiskā centra sporta manēžā pie sezonas otrās uzvaras trijās spēlēs tika “Saulkalne” florbolisti pārspējot mājiniekus “FK Kurši FSS” komandu ar rezultātu 8:5. Par labāko spēlētāju mūsu rindās tika atzīts Kristians Rūdolfs Priede, kurš šajā spēlē atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli.

Mūsu rindās vakar pirmo spēli sezonā aizvadīja vārtsargs Sandis Venēvics, iepriekšējās spēlēs vārtos stājoties Ērikam Jarockim un Pēterim Stepītim. Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, gūstot vārtus jau spēles otrajā minūtē, izspēlējot soda izspēli pie mūsu vārtiem, kurā Liepājnieki bija precīzi. Vārtus gūstot jaunajam Liepājniekam Krišam Ādolfam Antānam. Spēles turpinājumā mūsējiem izdevās izlīdzināt rezultātu, precīzs no vārtu priekšas bija Mārtiņš jaunzems, gūstot savus pirmos vārtus “Saulkalne” rindās. Pēc dažām. Minūtēm mājinieki atkal spēja izvirzīties vadībā, šoreiz precīzs bija komandas pieredzes bagātākais florbolists Raitis Bušs. Ilgi nevajadzēja mūsējiem atrasties iedzinējos, jo mūsējiem atkal izdevās izlīdzināt rezultātu, precīzs pēc Edija Hammera piespēles bija divu pērno sezonu rezultatīvākais “Saulkalne” spēlētājs Patriks Brieže. Bija spēlēta tieši puse pirmajā trešdaļā un rezultāts uz tablo rādija 2:2. Drīz vien mūsējie iekrita aizsardzībā un mūsu spēlētājam nekas cits neatlika kā traucēt pretinieku spēlētāju, lai viņš neaizietu duelī viens pret viens ar mūsu vārtsargu. Tika nozīmēts bullītis uz mūsu vārtiem un to devās izpildīt liepājnieku kapteinis. Bullītis bija sekmīgs, kas nozīmēja, ka Liepājniekiem jau trešo reizi šajā spēlē bija izdevies izvirzīties vadībā. Mūsējie tika pie pirmā vairākuma spēles turpinājumā, bet tas sākās pa galam nesekmīgi, jo zaudējām vārtus, kas nozīmēja, ka rezultāts ir dubultots – 4:2 par labu “Kurš FSS” komandai.  Par laimi mūsējie nepadevās un pēc 17.sekundēm Patriks Brieže atrada Emīlu Skrodeli, kurš samazināja rezultātu līdz vieniem vārtiem. Pirmā perioda. Noslēgumā mūsējie pamatīgi sarūgtināja mājiniekus, jo mūsējie tika pie diviem vārtiem. Sākumā precīzs metiens padevās Patrikam Briežem, bet brīdi vēlāk 5:4 mūsu labā panāca Kristers Januševskis, kas nozīmēja, ka esam pirmo reizi izvirzījušies vadībā šajā spēlē.

Pēc tik rezultatīva pirmā perioda, otrajā periodā abas komandas koncentrējās uz mierīgu spēli aizsardzībā. Otrā perioda 7.minūtē liepājnieki izlīdzināja rezultātu, precīzam esot 2004.gadā dzimušajam Robertam Alonderam. Spēles rezultāts ilgu laiku nemainījās, abas komandas veidoja bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem, grieza karuseļus, bet vietās bija abi vārtsargi. Mūsējiem otrā perioda galotnē izdevās atkal atgūt vadību šajā spēlē, vārtus gūstot Kristeram Januševskim pēc brāļa piespēles, jau otro reizi šajā spēlē. Otrais periods bija noslēdzies sīvā cīņā un rezultāts uz tablo rādija par labu mūsējiem 6:5.

Trešajā periodā mūsējiem uzdevums bija ātri iemest vārtus, lai nebūtu pēc tam jāuztraucas par spēles galotni un tas ātri izdevās Edijam Hammeram kurš pārspēja vārtsargu netveramā metienā panākot 7:5 mūsu labā. Mūsējiem izdevās gūt vēl vienus vārtus, Markuss Januševskis ar zibenīgu metienu pārspēja pretinieku vārtsargu gūstot savus pirmos vārtus un trešo punktu šajā spēlē. Turpinājumā mūsējie nopelnīja pirmo noraidījumu šajā spēlē par nepareizu sitienu tika noraidīts Jānis Andris Krūmiņš. “Kurši/FSS” spēlējot vairākumā mainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un iespieda mūsējos zonā, bet līdz pozitīvam slēdzienam netiekot, pie tam mūsējiem radot labas iespējas iemest tukšos vārtos. Spēles noslēgums izvērtās pozitīvi mums, pusminūti līdz spēles beigām mājinieki nopelnīja noraidījumu un varējām spēli noslēgt spēlējot vairākumā. Spēli “Kurši/FSS” nebija gatavi tā beigt un viņiem izdevās bīstams pretuzbrukums pēdējās sekundēs pie mūsu vārtiem, ko mums vajadzēja apturēt ar sodu. Uz mūsu vārtiem atkal tika piešķirts bullītis, ko atkal devās izpildīt liepājnieku kapteinis Toms Jānis Dzērve, bet šoreiz pārāks par viņu bija mūsu vārtu vīrs Sandis Venēvics. Mūsējie izcīnīja otro uzvaru šajā sezonā trijās spēlēs un šobrīd ar sešiem punktiem dala dalītu 2-5. vietu Rietumu konferencē.

Par labāko spēlētāju mūsu rindās tika atzīts Kristiāns Rūdolfs Priede, bet pretinieku rindās labākais bija Raitis Bušs.

Pēcspēles komentāru sniedza Mārtiņš Jaunzems, kurš vakar guva savus pirmos vārtus “Saulkalne” rindās:

"Spēles sākums nebija tas labākais. Pieļāvām muļķīgas kļūdas savā zonā, kas arī noveda pie vārtu zaudējumiem. Spēles laikā pārrunājām kā darīt labāk, lai nepielaistu atkal tās pašas kļūdas. Un beigās braucām mājās ar uzvaru!”

Nākamo spēli mūsējie aizvadīs mājās, šo piektdien pret “Bauska/SC Mēmele” vienību plkst 20:00 vakarā.

 

 

Aktuāli

AKTUĀLU PAZIŅOJUMU ŠOBRĪD NAV

Sponsori & sadarbības partneri

Facebook