Šodien Salaspilī sezonas otro spēli Latvijas čempionāta 1.līgā aizvadīja “Saulkalne” florbolisti, kas diezgan rezultatīvā spēlē atzina “Rtu/Rockets pārākumu ar rezultātu 8:14. Rezultatīvākais spēlētājs “Saulkalne” rindās bija 18 gadus jaunais Markuss Januševskis, kas šajā spēlē izcēlās ar 5 punktiem (3+2). Pēc spēles komentāru sniedza “Saulkalne” uzbrucējs Tomass Zonne, kas spēles beigās tika pie sarkanās kartītes.

 

Spēli aktīvāk iesāka “Saulkalne” florbolisti, gūstot vārtus jau 25.sekundē, precīzs bija Markuss Januševskis, kas pievienojies komandai no Ogres “Vilki” vienības. Spēles turpinājumā trīs bezatbildes vārtus guva viesi, panākot 1:3 uz tablo. Spēles turpinājumā “Saulkalne” florbolisti atguva vienus vārtus, precīzam esot Tomasam Zonnem. Minūti vēlāk abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, sākumā “Rockets” vienība panāca +2 sev, bet dažas sekundes vēlāk izdevās “Saulkalne” florbolistiem atgūt vēlreiz vārtus, šoreiz precīzs atkal bija Markuss Januševskis panākot 3:4. Periodā beigās viesiem izdevās gūt divus vārtus, panākot jau 3:6 uz tablo, pēc sestajiem vārtiem “Saulkalne” vienībā notika vārtsargu maiņa, Pētera Stepīša vietā stājoties Ērikam Jarockim. Pirmais periods bija noslēdzies par labu “Rtu/Rockets vienībai 6:3.

Otrais periods iegrozījās ar “Rtu/Rockets” vārtiem un rupju spēli, perioda sākumā viņi guva vārtus, bet dažas minūtes vēlāk diezgan rupji nospēlējot viduszonā pret jauno Kristeru Januševski, “Rockets” vienība saņēma 5.minūšu noraidījumu par rupju spēli. “Saulkalne” komanda spēlējot vairākumā atguva vienus vārtus, precīzam esot Patrikam Briežem. 3.minūtes vēlāk rezultāts jau bija samazināts līdz -2, trešos vārtus gūstot Markusam Januševskim, tiekot pie tā saucamā Hat-trick, pēc kura lidoja cepure laukumā. Likās jau, ka spēle tūlīt būs rokā, bet pārsvaru atkal izdevās atjaunot “Rockets vienībai panākot 5:9 par sliktu mums. Tas arī bija viss otrajā periodā, kurā bez vārtu guvumiem, aizsākās arī šīs spēles negatīvā daļa. 

Trešais periods sākās aktīvāk mūsējiem, otros vārtus šajā spēlē gūstot Tomasam Zonnem, pēc Markusa Januševska piespēles, bija jau sajūta, ka atkal varam aizķerties šajā spēlē, bet atkal nekā. Sekoja daudz apšaubāmu momentu spēles turpinājumā, kas noveda jau pie -6 šajā mačā, jeb citādāk sakot “Rockets” komanda guva 3 vārtus panākot 12:6. 7.minūtes līdz spēles beigām Edgars Zeidlers ar skaistu vārtu guvumu, atguva vienus vārtus šajā spēlē. Spēles turpinājumā diezgan rupji nospēlēja “Rockets” komanda, laukuma centrā pārkapjot noteikumus pret Markusu Januševski, ar ko arī tika sodīti šajā spēlē saņemot otro reizi piecu minūšu noraidījumu. Lai glābtu šo spēli “Saulkalne” komandai bija jāgūst 5 vārti. Ilgu laiku bijām iespieduši “Rockets” komandu viņu zonā, bet vārtos meistarību rādīja viesu vārtsargs Edgars Ošiņš. Tomēr viesiem izdevās gūt vārtus tukšos, panākot 7:13. Minūti vēlāk rezultāts atkal tika mainīts, kad “Rockets” komanda panāca 7:14. 8.sekundes līdz spēles beigām “Saulkalne” atguva vienus vārtus, tas izdevās Edijam Hammeram, tajā pašā laikā saņēmām arī 5.minūšu noraidījumu un sarkano kartīti, par apzinātu necieņu pret tiesnešiem šajā mačā. Interesanti, ka pēc šī noraidījuma “Saukalne” florbolisti turpināja pēdējās 8 sekundes spēlēt piecatā tiesnešiem to neivērojot. Spēle bija noslēgusies diezgan rezultatīvi 8:14. Šī spēle noteikti paliks spilgtā atmiņā abām komandām. 


Pēc spēles komentāru sniedza “Saulkalne” komandas uzbrucējs Tomass Zonne

- Bija zināms tikai viens tiesnesis A.Ancāns, par otru neko nevaru teikt, vienīgi to, ka ieskaitīja golu ar kāju ko iesita ''Rockets'' spēlētājs R.Miķelsons!
Tiesneši ļāva spēlēt diezgan agresīvi, kas ir ļoti interesanti, tikai normas robežās.
Mans sods diezgan nepareizs lēmums.  spēles beigās, tiesneši bija palaiduši spēli, tiesāšanā, jo ļoti daudz cīņu bija, kā ''Zvaigžņu kari'', un ne tik mazāk agresīvi arī pie bortiem cīnījāmies.
Kad E.Hammers guva mūsu komandas 8. vārtus, man pretinieku komandas spēlētājs iesita pa kājām un es pagriezos, neko neteikdams, uzreiz bez paskaidrojumiem tiku izraidīts no zāles, ''uz ģērptuvēm'' (sarkano kartiņu parādīja).

Nākamo spēli “Saulkalne” florbolisti aizvadīs 6.oktobrī izbraukumā Liepājā pret “Kurši/FSS” komandu.

 

 

Aktuāli

AKTUĀLU PAZIŅOJUMU ŠOBRĪD NAV

Sponsori & sadarbības partneri

Facebook